Червоний дракон в Харкові

Фільтр
Применить
Рол Червоний дракон, фото
Рол Червоний дракон
Водорості чука
Лосось охолоджений
Вугор обсмажений
Майонез японський
Ікра
Рис
Норі
Вага: 290 грам
шматочки: 8 шт.
435 грн
Рол Червоний дракон

У японській культурі дракони завжди були в шані. Вважається, що через поклоніння цій могутній міфологічній істоті можна завоювати її прихильність і притягнути удачу. Способів виразити свою повагу досить багато. Кухарі, приміром, називають на честь драконів свої кращі блюда. Не обійшла ця традиція стороною і популярні у всьому світі суші.

Канонічного рецепту ролу «Дракон» немає. У кожного закладу є свої секрети приготування цього блюда. У меню Sushi Icons представлено відразу декілька варіацій, які різняться за інгредієнтами та ціною. Один з найпопулярніших варіантів – рол «Червоний дракон».

Чому «Дракон» червоний?

Особливістю ролу «Червоний дракон», який можна замовити на нашому сайті з доставкою по усьому Харкову, є відразу декілька видів риби. Згори кожен шматочок покритий скибочкою охолодженого лосося. Саме тому в назві й фігурує червоний колір. Усередині ж начинкою виступають:

  • обсмажений вугор;
  • водорості чука;
  • японський майонез;
  • ікра летючої риби Тобико.

Усе це загорнуте в лист норі й шар по-особливому звареного рису.

Такий гармонійний склад надає недорогому блюду відмінного смаку і робить його поживним. Про корисні якості морепродуктів відомо кожному. Це й омега-3-поліненасичені жирні кислоти, такі необхідні нашому організму, і вітамін D, фосфор і калій, корисні для м'язів і кісток. До того ж риба багата білками та мінералами, а речовини, що містяться в лососеві, здатні також уповільнювати процеси старіння.

До речі, ця риба використовується не лише в «Червоному драконові», але і в інших ролах, які недорого можна купити у Sushi Icons. Щоб дізнатися, скільки коштують такі делікатеси, оберіть відповідну позицію в каталозі.

Плюси замовлення в Sushi Icons

Ми цінуємо високу якість продуктів і відповідальний підхід до приготування кожного блюда. Пропонуємо вам оцінити професіоналізм наших сушистів і замовити позиції, що зацікавили, з меню. У асортименті як класичні суші й традиційне сашимі, так і оригінальні роли, суші-кейки й багато що інше. На додаток до цього можна купити напої, а для великої компанії вигідним варіантом стануть сети за демократичними цінами.

Скільки коштує доставка, залежить від того, в який район Харкова належить відправитися кур'єрам. Замовлення від 400 гривень і вище буде доставлено безкоштовно. Можливе самовивезення – при цьому ви отримаєте знижку в 10%.