Нігірі в Харкові

Фільтр
Применить
Нігірі з тигровою креветкою, фото
Нігірі з тигровою креветкою
Креветка тигрова
Рис
Вага: 35 грам
шматочки: 1 шт.
55 грн
Нігірі з тигровою креветкою
Нігірі з лососем, фото
Нігірі з лососем
Лосось охолоджений
Рис
Вага: 40 грам
шматочки: 1 шт.
60 грн
Нігірі з лососем
Нігірі з гребінцем, фото
Нігірі з гребінцем
Гребінець
Рис
Норі
Вага: 35 грам
шматочки: 1 шт.
75 грн
Нігірі з гребінцем
Нігірі з вугром, фото
Нігірі з вугром
Соус унагі
Кунжутне насіння
Вугор обсмажений
Рис
Вага: 40 грам
шматочки: 1 шт.
85 грн
Нігірі з вугром
Нігірі з тунцем, фото
Нігірі з тунцем
Тунець
Рис
Вага: 40 грам
шматочки: 1 шт.
55 грн
Нігірі з тунцем

Нігірі-суші – це традиції Країни вранішнього сонця, виражені в кулінарії. У них відбивається японська стриманість і лаконічність. Проявляється це як у мінімальній кількості інгредієнтів нігірі, так і в етикеті їх поїдання.

Нигири були першим різновидом суші (роли з'явилися пізніше). За їх зовнішньою простотою криються секрети приготування, які знають кухаря Суші Айконс. Приміром, рис використовується спеціального сорту і відварюється за особливою рецептурою. Риба і морепродукти мають бути свіжими (які за потреби пройшли мінімальну термічну обробку). Для начинки обираються кращі шматочки й тонко нарізаються під певним кутом.

У нашому меню нігірі коштують недорого, безкоштовно до них додаються соєвий соус, васабі та маринований імбир, а ще палички для їжі. Так що дотриматися усієї обідньої церемонії ви зможете й вдома, і в офісі.

Які нігірі можна купити в Sushi Icons

Суші Айконс в Харкові пропонує замовити нігірі за різними цінами п'яти видів:

  • з охолодженим лососем;
  • з тунцем;
  • з тигровою креветкою;
  • з гребінцем;
  • з жареним вугром.

Останні два варіанти суші опоясані тонкою смужкою водоростей норі. Нігірі з вугром доповнюється кисло-солодким соусом унагі, який якнайкраще підкреслює смак цієї риби, і посипається кунжутним сім'ям.

Від виду начинки залежить, скільки коштує кожен шматочок. Дешево обійдуться суші з лососем і креветкою, інші трохи дорожче. 

Як правильно їсти нігірі

Процес поїдання суші – ціла наука. По етикету їсти можна як спеціальними паличками, так і руками. Другий варіант переважний, якщо ви не вмієте користуватися приладами. Використання вилки й ножа виключене.

Найзручніше брати нігірі паличками так, щоб одна з них притримувала рибу, а інша – рис. Занурювати суші в соєвий соус варто тією стороною, на якій знаходиться начинка. Якщо переборщити з соусом, велика ймовірність того, що рис втратить цілісність і нігірі розвалиться.

Після кожного шматочка швидко освіжити смакові рецептори допоможе імбир.

Переваги замовлення в Sushi Icons

Готуються нігірі швидко: після замовлення, зробленого онлайн або телефоном, смачні блюда з меню будуть у вас через годину-півтора. Ціна доставки розраховується залежно від району, де знаходиться ваш будинок або офіс. Безкоштовно доставка по Харкову здійснюється при замовленні вартістю вище 400 грн.

Разом з нігірі можна недорого купити смачні гункани та роли, сашими й салати, а також замовити онлайн улюблені напої за доступною ціною. Скільки коштує кожне блюдо, вказано в описі.

Для іменинників знижуємо вартість товару на 10%. Така ж знижка надається при самовивезенні.