Зелений дракон в Києві

Фільтр
Применить
Рол зелений дракон, фото
Рол зелений дракон
Вугор обсмажений
Майонез японський
Ікра
Авокадо
Рис
Норі
Вага: 280 грам
шматочки: 8 шт.
415 грн
Рол зелений дракон

Додати фарб святковому столу або просто підняти собі настрій чим-небудь смачним допоможе «Зелений дракон». Так називається один з найпопулярніших ролів в «драконівською» серії від Суші Айконс. Його можна замовити не виходячи з будинку або офісу. Розповідаємо, які ще «дракони» водяться в Києві й в чому особливість найзеленішого з них.

Від чого зеленіють дракони?

Міфічні дракони є присутніми у багатьох світових культурах. Десь це нещадні й кровожерні лиходії, що спалюють все на своєму шляху, а десь, як, наприклад в Японії, – покровителі й благодійники. Жителі Країни вранішнього сонця здавна шанують цих істот. І невипадково, що одно з найвідоміших у всьому світі японських блюд – суші – було названо на честь дракона. 

Єдиного рецепту ролів з таким ім'ям немає. Кожен кухар вільний привнести щось своє в цей делікатес. Проте обов'язкова його рибна складова. Найчастіше це вугор. І зв'язок з драконами тут теж уловлюється: зовні змієподібне тіло мешканця морських глибин нагадує казкового персонажа. 

У «Зеленому драконові» вугор обсмажений. Серед інших складових цього рола:

  • ікра летючої риби Тобіко;
  • майонез японський;
  • авокадо;
  • рис;
  • норі. 

Зелений колір – заслуга авокадо, тонкою смужкою якого покривають кожен шматочок «дракона». Замовити з меню можна й інших представників цієї серії: «Червоного дракона», «Чорного», з вугром або тунцем. Об'єми порцій і ціна трохи розрізняються. Недорого обійдеться варіант з тунцем, а ось купити «Зеленого дракона» вийде дещо дорожче.

Річ у тому, що вугор – морепродукт не з дешевих. Багато в чому обумовлюється його чимала вартість рік від року популяцією, що знижується. Ніжне і смачне м'ясо вугра особливо цінується в азіатській кухні й входить до складу багатьох блюд. Так, в меню Sushi Icons є не лише суші та роли з вугром, але і макі-роли, сашими, рибні донатси. Скільки коштує та або інша позиція, з'ясовуйте під час оформлення замовлення онлайн або телефоном.

Як швидко і недорого купити «драконів» у Суші Айконс? 

У Києві не складає труднощів замовити в офіс або додому японські делікатеси. Дзвоніть в Sushi Icons або робіть замовлення онлайн – у будь-якому разі ми швидко впораємося із завданням, і вже через годину-півтори ви зможете оцінити смак вишуканих блюд за привабливою ціною.

Скільки коштує доставка, залежить від району міста. Безкоштовно отримати доставку теж можна – для цього треба зробити замовлення на суму від 400 гривень. 

Є й інші способи дещо понизити вартість. Ми надаємо знижки іменинникам і тим, хто сам приїжджає за замовленням. Якщо самовивезення відбувається в день народження, знижка подвоюється.