Роли з тигровою креветкою в Києві

Фільтр
Применить
Рол з тигровою креветкою, фото
Рол з тигровою креветкою
Лосось охолоджений
Креветка тигрова
Авокадо
Сир Філадельфія
Рис
Норі
Вага: 290 грам
шматочки: 8 шт.
345 грн
Рол з тигровою креветкою
HIT!
Спрінг-рол з тигровою креветкою, фото
Спрінг-рол з тигровою креветкою
Огірок
Сир Філадельфія
Соус теріякі
Креветка тигрова
Рисовий папір
Ікра
Листя салату айсберг
Вага: 180 грам
шматочки: 4 шт.
295 грн
Спрінг-рол з тигровою креветкою
Рол Каліфорнія з тигровою креветкою в ікрі, фото
Рол Каліфорнія з тигровою креветкою в ікрі
Майонез японський
Креветка тигрова
Ікра
Огірок
Авокадо
Рис
Норі
Вага: 290 грам
шматочки: 8 шт.
375 грн
Рол Каліфорнія з тигровою креветкою в ікрі
Рол Каліфорнія з тигровою креветкою в кунжуті, фото
Рол Каліфорнія з тигровою креветкою в кунжуті
Кунжутне насіння
Майонез японський
Креветка тигрова
Огірок
Авокадо
Рис
Норі
Вага: 260 грам
шматочки: 8 шт.
285 грн
Рол Каліфорнія з тигровою креветкою в кунжуті

Тигрова креветка – приватний компонент, що зустрічається у блюдах родом з Японії. У цій країні морепродукт називають курума-ебі і часто подають до столу в сирому вигляді. В Україну поставляють тигрові креветки, що вже пройшли термічну обробку: перед транспортуванням і доставкою в ресторани Києва вони заморожуються. Так вдається зберегти не лише зовнішній вигляд, але і корисні якості морепродуктів.

Курума-ебі цінується за високий відсоток легкозасвоюваного білку при мінімумі жирів і відсутності вуглеводів. Креветки виступають дієтичним низькокалорійним продуктом. Серед інших корисних властивостей:

  • наявність вітаміну Е (Токоферолу) – підтримує імунітет і зміцнює серцево-судинну систему;
  • жирні кислоти омега-3 в цілому є необхідними для організму речовинами, які поступають з їжею. Вони допомагають очистити судини, запобігти запальним процесам і так далі;
  • йод і селен потрібні для нормального функціонування щитовидної залози. Селен до того ж сприятливо впливає на ШКТ.

Тигрові креветки – досить великі й недорогі представники ракоподібних. Їх відрізняють темні смужки на панцирі, а ніжне смачне м'ясо має приємну пружну текстуру. Завдяки цьому курума-ебі є одним з популярних інгредієнтів в суші й ролах.

Як готують роли з тигровою креветкою

З меню Sushi Icons можна замовити декілька видів ролів, у складі яких головну роль грають курума-ебі. Скільки коштує кожен делікатес, залежить від об'єму порції й інших інгредієнтів. Найпростіший, але від цього не менш смачний варіант – макі-роли з тигровою креветкою.

Розкрити смак морепродуктів в ролі «Каліфорнія з тигровою креветкою в кунжуті» допомагають огірок і авокадо в начинці. «Рол з тигровою креветкою» обійдеться дещо дорожче за ціною внаслідок наявності охолодженого лосося.

Варто також купити на пробу «Каліфорнію з тигровою креветкою в ікрі». У начинці цього ролу, покритого ікрою летючої риби Тобіко, креветка тигрова, японський майонез, огірок і авокадо.

Переваги купівель у Sushi Icons 

Замовити недорого позиції з меню зручно прямо на сайті або телефоном. Наші кухарі швидко приготують блюдо винятково зі свіжих продуктів високої якості. У описі вказано, скільки коштує кожна позиція і склад. Гарантуємо швидку доставку по Києву, безкоштовну – при замовленні на 400 гривень і більше.