Червоний дракон в Дніпрі

Фільтр
Применить
Рол Червоний дракон, фото
Рол Червоний дракон
Водорості чука
Лосось охолоджений
Вугор обсмажений
Майонез японський
Ікра
Рис
Норі
Вага: 290 грам
шматочки: 8 шт.
435 грн
Рол Червоний дракон

Міфологічні істоти – дракони – відомі у багатьох культурах світу. Японські дракони – швидше благодійники, ніж лиходії. Їх зв'язують з імператорським родом і вважають, що ці змії приносять вдачу і багатство.

Тому недивно, що на честь драконів в Країні вранішнього сонця називають класичні блюда національної кухні. Сьогодні недорого спробувати такі делікатеси можна не лише в Японії. Sushi Icons в Дніпрі пропонує покуштувати один з популярних ролів в «драконівської» серії – «Червоний дракон». Це збалансоване поєднання декількох видів риби високої якості з іншими обов'язковими інгредієнтами ролів: рисом і водоростями норі.

Особливості «Червоного дракона»

Класичні «Дракони» за своєю ціною зазвичай не найдешевші роли, оскільки в їх складі є присутнім вугор. Скільки коштує така риба, залежить від її місця існування. Найчастіше для суші обирають морських представників. Зовні вугор нагадує змію (те ж довге тіло і загострені зуби) – звідси й зв'язок з драконами. М'ясо вугра поживне, в нім високий вміст вітамінів Е, А, D, а також групи В, багато й інших корисних елементів. Усе це робить рибу дієтичним продуктом.

Окрім вугра, в «Червоному драконові», який можна замовити на нашому сайті, є ще охолоджений лосось. Це додає смачному блюду не лише кольору, але і корисних якостей. Також у складі рола:

  • водорості чука;
  • японський майонез;
  • ікра летючої риби Тобіко;
  • відварений рис;
  • норі.

До такого апетитного дракона в комплекті доставки покладається порція соєвого соусу і маринованого імбиру. Додатково ви можете замовити цікаві рибні салати, спробувати оригінальні донатси та купити напої з нашого меню.

Порадуйте себе японськими блюдами від Sushi Icons

Як недорого організувати смачну вечерю у японському стилі? Насправді зробити це легше, ніж здається. На допомогу любителям східної кухні приходить Суші Айконс.

У каталозі нашої продукції можна вибрати класику, наприклад, суші й сашимі за традиційними рецептами. Також пропонуємо купити на пробу кулінарні дослідження наших кухарів: різноманітні варіанти ролів, футомаків, суші-кейків і інше. У описі кожної позиції вказані інгредієнти й скільки коштує блюдо.

Якщо загальна ціна замовлення перевищить 400 гривень, доставка по Дніпру обійдеться безкоштовно.