Про нас Львів

Проєкт SUSHI ICONS народився у Харкові у 2017 році. За 6 років ми пройшли власний «шлях Самурая»: з однієї точки виросли до мережі онлайн-ресторанів у Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі та Львові, а в 2022 році відкрили першу точку у Варшаві (Польща).

Для команди SUSHI ICONS «висока якість» — це не просто привабливе словосполучення для реклами. Ми прагнемо досягти перфекціонізму в усіх процесах, адже в ресторанному бізнесі немає нічого неважливого. Естетична упаковка, найкращі інгредієнти, швидка доставка та страви, які хочеться замовити знову — все це і робить нас «іконою» доставки суші.

Ми регулярно оновлюємо меню авторськими сезонними стравами. Наша мета — дивувати прихильників японської кухні унікальними та неочікуваними поєднаннями, щоб дарувати вам незабутні смакові враження. Саме тому замовлення із SUSHI ICONS роблять особливими звичайний вечір вдома чи буденний ланч в офісі.

Філософія SUSHI ICONS полягає у чесності та відкритості. У нас чесні ціни та чесні порції. Кожен гість для нас надзвичайно важливий і ми завжли прагнемо перевершити ваші очікування.

"Ресторан – там, де ти!" – ми створюємо атмосферу, де кожне замовлення перетворюється на особливий момент естетики та витонченості смаку.

0
Додайте для максимального задоволення:
Пропустити
Кошик
Ваше замовлення
Кількість персон
1
Кількість навчальних паличок
0
Загальна вага:

0 грам

Разом: 0 грн
Далі
Назад
Оформити замовлення
Особисті дані:
Місто
Пункт самовивозу
Загальна вага:

0 грам

Разом:

0 грн

Назад
Оформити замовлення
Дата та час доставки:
Спосіб оплати:
Загальна вага:

0 грам

Разом:

0 грн

Оформити замовлення